Bericht
Oprichter Ton Kallenberg is niet meer...
Geheel onverwacht is Ton Kallenberg senior, de nestor en oprichter van The Bona Stars, het latere Parker, Elmex en nu Zorg en Zekerheid Leiden overleden. Hij bezweek donderdagochtend aan een ernstige ziekte. Ton Kallenberg werd 80 jaar.
Als gymleraar van het Bonaventura Lyceum richtte hij in 1958 The Bona Stars op, op dat moment de derde basketballclub van Nederland. Vanaf het eerste moment behoorde de club tot de top van Nederland. Toen in 1977 hoofdsponsor Parrker zich meldde, kwamen de grote successen, zoals het nationaal kampioenschap.
Kallenberg was ook bij Zorg en Zekerheid Leiden vaste bezoeker van de wedstrijden. Door fysieke ongemakken heeft hij de laatste helft van dit seizoen niet meer kunnen meemaken. Op afstand volgde hij Zorg en Zekerheid Leiden intensief tot het allerlaatste moment. Kallenberg heeft op die manier de nationale bekerwinst en meest recente successen nog meegemaakt.