Bericht
Tweede ruim langs Akrides
LEIDEN - Het tweede team van Zorg en Zekerheid Leiden begon zondagavond niet scherp aan de wedstrijd tegen Akrides uit IJmuiden.
Gelukkig had de ploeg wél een paar goede fases in de eerste helft en door een paar goede acties van Dave Conrad en Rogiilio Sewrattan stond er halverwege toch een redelijke voorsprong op het scorebord: 42-33.
Dat was natuurlijk een stand, die Akrides nog mogelijkheden bood, maar mocht er door de IJmuidense ploeg aan succes gedacht zijn, die plannen konden al snel na de rust de vuilnisbak in. Na acht punten op rij van Bart Constandse (weer terug van een blessure) en twee van Kevin Tjin-a-Koeng was het 52-33 en was de wedstrijd gespeeld.
De rest van de wedstrijd was slordig, maar Zorg en Zekerheid Leiden kwam niet meer in gevaar en won uiteindelijk met 71-58.